تبلیغات
دنیای فن آوری نوین - یک نرم‌افزار خوب برای دانلود ویدئوهای آنلاین

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:طبقه بندی

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:صفحات جانبی

:نویسندگان

:آخرین پستها

:ابر برچسبها

:نظرسنجی

آماروبلاگ

Page Ranking Tool

سلامی به عظمت شبهای قدر ...

نرم‌افزارهای زیادی برای دانلود ویدئو از یوتیوب و دیگر سایت‌های اشتراک ویدئو وجود دارند، من قبلا در سیستمم چند تایی نصب کرده بودم.

در ویندوز جدید بیشتر با نرم‌افزار اربیت یا سایت‌های آنلاینی که لینک ویدئو می‌دادند، ویدئو دانلود می‌کردم. امروز نرم‌افزار xVideoServiceThief را دیدیم، کارش خوب است.

- این نرم‌افزار یک تبدیل‌کننده فایل‌های flv‌ به فرمت‌های مرسوم دیگر مثل avi، mpg، Mp3 و ۳gp دارد.

- مثل نرم‌افزارهای مدیریت دانلود، یک سبد دانلود دارد که شما خیلی راحت می‌توانید لینک ویدئوهایی را که می‌خواهید دانلود کنید، در آن بکشید و رها کنید Drag and Drop.

- می‌توانید در آن واحد چند ویدئو دانلود کنید و به این ترتیب از پهنای باند اینترنتی خود، استفاده بهینه کنید.

- از بیشتر از ۵۰ سایت اشتراک ویدئو پشتیبانی می‌کند.

Tinypic

فقط می‌ماند یک چیز، من دنبال نرم‌افزاری هستم که بشود مثل همین نرم‌افزار لینک‌های ویدئوهای یوتیوب و سایت‌های مشابه را به آن داد، بعد برنامه مثل یک دانلود منیجر، سر فرضت ویدئوها را دانلود کند.

یک بار حدود ۱۲ - ۱۰ برنامه را تست کردم، هر کدام مشکلی داشتند، به یکی باید لینک‌ها را یکی یکی می‌دادی تا دانلود کند، دیگری مشکل یوتیوب با www و بدون www‌ داشت! (گرفتید؟!)، سومی اصلا رابط کاربری‌اش خوب نبود و تبدیل‌کننده نداشت.

از آنجا که لینک دانلود ویدئوهای یوتیوب ساعت به ساعت عوض می‌شود، نمی‌شود مثل فایل‌های دیگر، از پیش لینک دانلود نهایی را به خورد دانلود منیجرها داد.

این برنامه را از این لحاظ فرصت نکرده‌ام، تست کنم، ظاهرا این برنامه در همان وقتی که لینک ویدئو را به آن معرفی می‌شود، لینک دانلود پیدا می کند، بنابراین احتمال می دهم وقتی نوبت به دانلود یک ویدئو در دو سه ساعت بعد برسد، برنامه مشکل پیدا کند.

‌اگر برنامه خوبی مشابه این برنامه می‌شناسید، که از این لحظاظ بتواند کمک کنند، لطف معرفی کنید.

راستی نسخه جدید VLC Player را حتما دانلود کنید. خیلی خوب شده!


  دانلود